Видовдан и прослава матураната

od strane | јун 30, 2024 | Новости, Предметна настава, Разредна настава I-IV

У нашој школи 28.јуна 2024. године  смо имали част да присуствујемо свечаној подели књига, диплома и похвалница нашим најбољим ученицима, које су им уручили директор школе и разредне старешине.
Са поносом можемо рећи да је наша школа и ове школске године изнедрила велики број одличних ученика, а посебно похваљујемо ученицу Николину Миљић, која је носилац Вукове дипломе.
Радује нас то што се у нашој школи негује такмичарски дух и жеља за напредовањем, а резултати су бројне дипломе које су наши ученици освојили током школске године.
Из ове школе излази још једна генерација добре деце, наши драги осмаци, који су уместо прославе матуре одабрали нешто несвакидашње и лепо – одлазак на излет. Ми им желимо много среће и успеха у даљем школовању, да остану тако оригинални и своји! Све најлепше!
Још једном свим ученицима честитамо на успеху и желимо им да лепо проведу распуст, да наставе убудиће да нижу добре резултате, а ми смо ту да их подржимо и помогнемо да буду још успешнији!