Обавештење

od strane | мај 8, 2024 | Новости, Родитељи

Поводом сећања на жртве које су страдале 3. и 4. маја прошле године, ученици и наставници наша школе ће обележити “Недељу сећања и заједништва”.
Активности ће се реализовати следећим редоследом:
Уторак, 7. 5. 2024. године:
– Отварање хуманитарне акције прикупљања новца и слаткиша за ученике наше школе, којима је помоћ потребна;
Среда, 8. 5. 2024. године:
– Спортске активности;
Четвртак, 9. 5. 2024. године:
– Предавање, које ће реализовати ученици шестог разреда и психолог школе, одржаће се у 12 часова и 30 минута у фискултурној сали.
У првом делу ученици ће представити презентацију “Превенција злоупотребе психоактивних супстанци”, док ће у другом делу предавање одржати психолог школе Весна Ковачевић на тему “Ментално здравље деце, фактори ризика и превенција”.
Позивамо све родитеље да присуствују предавању и активно учествују.
Петак, 10. 5. 2024. године:
– Промоција књиге нашег бившег ученика Маријана Миливојевића “Маестров пут традиције”, која ће се одржати у 13 часова у просторијама наше школе.
Поштовани родитељи, надамо се да ћете се као и до сада одазвати и подржати хуманитарну акцију, колико сте у могућности, битно је да учествујете. Акција траје до краја недеље.
Захваљујемо вам се унапред на сарадњи!
На слици може бити: текст
Све реакције:

Ви, Jela Dukanac, Natasa Kuzmanovic Jankovic и још 20