Учешће на такмичењу за најлепшу маску

od strane | мар 19, 2024 | Екскурзије, Новости, Разредна настава I-IV

У Културном центру општине Лучани у Гучи организовано је такмичење на коме су изабране најлепше маске општине Лучани за ову годину. Такмичење је организовало Културно уметничко друштво “Абрашевић” из Чачка.
Између 25 маски жири је изабрао најбоље.
У категорији појединачних маски нашу школу је представљало седам ученика млађих разреда, од којих је друго место освојила маска “Рециклажа”.
За најлепшу традиционалну и изворну маску проглашене су две маске предшколске и млађе мешовите групе из Котраже. То су групна маска “Комишање” и појединачна маска “Преља”, које ће имати заједнички наступ на финалном такмичењу у Чачку.
Сви представници наше школе су се пласирали у финално такмичење, које ће се одржати 17. марта у Културном центру у Чачку са почетком у 12 часова.
Браво за креативност и оригиналност.