Прослава Осмог марта

od strane | мар 19, 2024 | Новости, Продужени боравак, Разредна настава I-IV

У среду, 6. марта, у нашој школи је реализована ликовна радионица „Честитка за маму“, на којој су учествовали ученици млађих разреда, уз подршку и помоћ својих тата.
Како би показали велику љубав и знак пажње својим вољеним мајкама, ученици су правили цветне букетиће од колаж папира и папира у боји, а након тога су креирали честитку, мами на дар.
Мами су честитали празник, исписујући цитат о важности њеног постојања за свако дете, уз искрене жеље за срећан Осми март.
У раду су им помагале тате, чија им је помоћ, а пре свега подршка, веома важна.
Заједничким залагањем настале су прелепе честитке, које су ученици мамама поклонили на сам празник.
Дан жена је празник који се сваке године обележава у нашој школи.
Ученици млађих разреда су припремили приредбу посвећену пре свега мајкама, али и свим другим женама које су подједнако важне у њиховом животу.
Лепим речима, стиховима, драмским текстовима ученици су послали поруке пуне нежности, љубави и захвалности.
Уз песму и игру, најискренијим осмесима и љубављу, улепшали су дан свим присутним дамама.