ЈАВНИ ЧАС- ПОЛИГОН СПРЕТНОСТИ

od strane | нов 14, 2023 | Новости, Предметна настава, Техника и технологија

У дворишту наше школе, 31. октобра, одржан је јавни час – Полигон спретности.
Часу су присуствовали ученици првог, трећег, четвртог и петог разреда заједно са својим наставницима.
На самом почетку часа ученицима је објашњено значење појма спретност, а потом и начин кретања кроз саобраћајни полигон.
Вежбе су изводили ученици 6. разреда, уз помоћ и подршку наствника Горана Станојевића.
Млађим ученицима је на практичном примеру приказано како се треба правилно кретати кроз задате препреке, али и на који начин правилно показивати руку приликом скретања, што је уједно и била припрема за такмичење.
У вожњи су учествовали и млађи ученици који су изразили жељу да покажу своју спретност на полигону.
Јавни час је успешно реализован. Ученици су у исто време учили кроз игру, али и уживали у дружењу. 🚴‍♀️🚴‍♂️