На летњој позорници Културног центра у Гучи, у оквиру Октобарских свечаности, организован је Јесењи маскенбал 2023. године.
Нашу школу је представљало укупно 18 ученика млађих разреда, који су били на висини задатка, због чега смо изузетно поносни на њих. Јесење маске које су ученици понели биле су веома лепе и креативне.
Према одлуци стручног жирија награде су освојили следећи ученици наше школе:
1. место – Јулијана Сеничанин, ученица првог разреда, која се представила маском “Јесења чаробница”;
2. место – Михаило Луковић, ученик трећег разреда, који се представио маском “Јесењи краљ”;
3. место – Ивана Перичић, ученица другог разреда, која се представила маском “Јесења принцеза”.
И овог пута је остварена одлична сарадња учитеља и родитеља тако да и они, као и ученици, заслужују све похвале. 👏👏👏