Матурица четвртака

od strane | јул 31, 2023 | Новости, Разредна настава I-IV

Срећно, срећно, неповратно доба детињства… 👫💕
Како да га не волимо и не чувамо успомене на њега?
Успомене нас освежавају, уздижу нашу душу, оне су извор најлепшег уживања!
Ученици четвртог разреда наше школе су у присуству директора, наставника, родитеља и другара прославили матурицу.
С нестрпљењем су очекивали дан када ће завршити четврти разред и храбро искорачити у ново школовање.
Кроз стихове су нас подсетили шта је за њих другарство, како они доживљавају једни друге и које су њихове најлепше успомене током четворогодишњег дружења.
Захвални за све, показали су на крају и колики су траг у њиховим срцима оставиле речи подршке, љубави и разумевања које су за ове четири године добили од њихових учитељица Бранкице, Марине и Тање.
Матурицу су употпунили дружењем са ученицима трећег разреда, уз песму и игру.
Родитељи ученика су се потрудили да својој дечици испуне жеље у виду необичне декорације за фотографисање и разноврсног послужења за присутне госте.
На крају прославе, мали матуранти су са својом учитељицом, за срећу, пустили беле балоне који су лепршали и сијали баш као и њих шесторо другара.
Драги наши 👩‍🎓🧑‍🎓,
корачајте даље кроз живот сигурним корацима и СРЕЋНО! 😊🍀💞