Такмичење за најбољу дечју карикатуру “Мали Пјер”

od strane | апр 14, 2022 | Такмичења

Општинско такмичење за најбољу дечју карикатуру под називом “Мали Пјер” одржано је у ОШ “Горачићи” у Горачићима.                                                                                                                                              У другој категорији, од 5. до 8. разреда, ученици наше школе су постигли следећи успех:

Ученица шестог разреда, Јана Петронијевић, са максималним бројем бодова освојила је 1.место и пласирала се на наредни ниво такмичења.                                                                                                          Ученица седмог разреда, Дуња Вујичић, освојила је 3.место.                                                                                                                                                                                                                                                                Све похвале за њих.