Успех наше ученице на Дисовом пролећу

od strane | мај 28, 2022 | Такмичења

На конкурс за литерарне радове ученика основних школа МО у оквиру 59. Дисовог пролећа стигла су 293 рада из 23 основне школе. Жири  наставника  српског језика: Живка Бојовић (ОШ „Ратко Митровић” Чачак), Слађана Трнавац (ОШ „Таковски устанак” Таково) и Дејан Славковић    (ОШ „22.децембар” Доња Трепча), одлучио је да прву награду за прозни рад „Јесен” додели ученици четвртог разреда наше школе Неди Вујичић. Награде ауторима најбољих радова уручене су на свечаности у ОШ „ Владислав Петковић Дис” у Заблаћу у четвртак 26.маја 2022.године. Много смо поносни што имамо овакву ученицу, која је члан драмско – рецитаторске секције, где  поред талента за писање показује и таленат за глуму, рецитовање, певање и игру. Неда је учесник  свих културних активности наше школе, где уз посебно задовољство и максималан труд показује своје таленте.

Честитамо  нашој Неди и желимо јој да се успеси само нижу!