Такмичење из биологије

od strane | апр 14, 2022 | Такмичења

На Општинском такмичењу из биологије наши ученици су постигли запажене резултате:

• Јана Петронијевић, 6. разред – 2.место
  • Лука Сеничанин, 5. разред – 3. место
  • Вељко Лазаревић, 5. разред – 3. место
  • Милица Пантелић, 5. разред – 3. место
  • Наташа Филиповић, 7. разред – 3. место

Честитамо свим ученицима и њиховој наставници биологије на постигнутим резултатима!                                                                                                                                                                                                      Посебна похвала за Јану која се пласирала на наредни ниво такмичења!                                                                                                                                                                                                                             Желимо јој много успеха на Окружном такмичењу које ће се одржати у ОШ “Милица Павловић” у Чачку.